Izolowanie dachów – London Insulation

London Insulation to brytyjska instytucja o umocnionej pozycji na rynku, realizująca zlecenia z zakresu izolacji dachów przy użyciu nowoczesnych artykułów marki H2Foam od firmy Icynene.

London Insulation to po pierwsze wspaniała jakość i zadowolenie milionów klientów, którzy im zawierzyli. W dbałości o domy klientów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o dobrej gęstości, a pianki montażowe składają się ze szczególnych jednostek, umożliwiających precyzyjne wypełnienie przestrzeni między krokwiami dachowymi, stalą i różnymi przestrzeniami.
iycene
Wyroby zaprojektowane przez Icynene są kapitalne do każdej izolacji dachowej, gdyż:

  • nie zawierają szkodliwych oparów, tak jak w innych piankach poliuretanowych,
  • pozostają plastyczne,
  • nigdy nie zmieniają swojego kształtu,
  • wypełniają doskonale pęknięcia i luki,
  • są oddychające,
  • mają imponujące parametry techniczne i akustyczne,
  • występuje 0 niebezpieczeństwo kondensacji.

Piankowe produkty do izolacji w sprayu od Icynene pomogły sformułować definicję europejskich standardów w ociepleniach dachów. Funkcjonalnie potrafią one zablokować wszelkie dźwięki i zimne powietrze, a do tego są bezpieczne dla zdrowia, bezzapachowe, porządne i ogromnie efektywne.
Do tej chwili wybór H2Foam pozostał zastosowany w wielu krajach na całym świecie do planów mieszkaniowych i komercyjnych. Instytucja ta stała się przykładem dla pozostałych producentów, dążących do zagwarantowania swym produktom niezawodności i nowoczesności w 1.
izolacja
Przez przeszło 30 lat ciągły rozwój technologii i zespołowa praca wielu osób, pozwoliły stworzyć produkt idealny dla każdego nabywcy.
Zastosowanie tego rodzaju pianki pozwala zdobycie oszczędności w ogrzewaniu mniej więcej 50%. Zwłaszcza w zimę wolno docenić, jak bronią one budynki mieszkalne przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo wpływają one na jakość powietrza w pokojach, stanowiąc wybitnie skuteczną zaporę dla brudu i wszelkich zarazków, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Kolejną wartością tego artykułu jest osobliwa elastyczność. Wytrzymuje on nawet sezonowe ruchy budynku, nie tracąc przy tym nic ze swych uszczelniających cech. Pianka nie wchłania wody ani nie powstrzymuje wilgotności, co pozwala uniknąć powstawania wilgoci i grzybów na ścianach budynku.
Pianka
Na dowolne swoje instalacje instytucja daje 25-letnią gwarancję.