Wandkork

Intrygujące wnętrza własnych domów i schronień to komplet wybranych przez nas modułów dekoracyjnych i wykończeniowych naszego miejsca zamieszkania. Opcją dla ścian pokrytych tapetą, lub płytkami lub bez ogródek ścian malowanych jest wandkork, jest to korek zakładany na ścianę i powodujący, że wyłożona nim ściana jest wyjątkowa, nowatorska i jedyna w swoim stylu.

Aranżacja naszego budynku mieszkalnego, może przewidywać powstanie takich ścian w sypialni, kuchni, salonie, ściany pokryte korkiem aranżują w domu kosmiczny mikroklimat, korek izoluje pokój a pokryty woskiem sprawia, że w miejscach o kolosalnym nasileniu ruchu ulicznego, unoszące się opary syfu nie przyczepiają się na stałe do ścian. Swobodnie wolno taką ścianę przetrzeć chusteczką czy ściereczką i nie wchłaniamy w domu kurzu.
Proponowany jest niezwykle spory wybór wzorów, faktur i odcieni, można wybrać wedle swego uznania i dobrać do resztki wyposażonego już wnętrza.
kork
Korek to 100% natury i ekologii, odczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie użyto korek na ścianach. Niezwykle modny nie tylko w domach i mieszkaniach znalazł swoje położenie również w biurach. Miejsca gdzie ściany pokrywa wandkork to pokoje wyciszone i stonowane, indywidualne w swoim gatunku i bezprecedensowe, posiadające własny charakter w tym monstrualne cechy estetyczne i pożyteczne.
Stosowany korek jest najwyższej jakości, ściany nadzwyczaj długo wytrzymują, nie zmieniamy ich struktur przez długi okres, proste są w konserwacji i utrzymaniu czystości oraz odporne na wszelkiego gatunku niesprzyjające warunki.
Nasz lokal z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas własny, szczególny look, mieszkanie ma pomieszczenia kosmiczne, a przy tym nader przyjemne i nowoczesne. My natomiast sami w takowym lokalu mieszkalnym czujemy oryginalną atmosferę i bardzo przyjemnie spędzamy w nim czas.