Jak wybudowaliśmy nasz ośrodek wypoczynkowy

Dawno temu zaplanowaliśmy, iż otworzymy ośrodek wypoczynkowy. Mieliśmy do dyspozycji oszczędności ze sprzedania dwóch domów, które uzyskałam po dziadkach, w związku z tym przyszedł mi do głowy ów pomysł. W pierwszej chwili mąż był nieskory do tego albowiem sądził, iż może to być trudne.

podróże
Jednak po kilku dniach wspólnie zdecydowaliśmy o realizacji tegoż planu. Zamieszkujemy na Mazurach w niewielkie wsi. Chcieliśmy utworzyć miejsce wypoczynku dla ludzi pragnących wyrwać się od zwyczajnych obowiązków. Dlatego zakupiliśmy parcelę w sąsiedztwie lasów. Przedtem przybyliśmy do Banku PKO żeby starać się o pożyczkę. Jak zdobyliśmy środki zaczęliśmy pracę budowlane. Z początku miały stanąć apartamenty jak i również pięć domków z drewna. Na dodatek skonstruowaliśmy altanki i ładne wodne oczka.

Dom wczasowy stworzony mógł być niezwykle prędko

Dominującym tematem został hotel, w którym mieli się meldować przyjeżdżający z różnych miast. Pragnęliśmy żeby miał parę pokoi. Początkowo zakupiliśmy materiały oraz zarezerwowaliśmy ekipę, jaka musiała wcielić w życie wspólny pomysł. Już po wybudowaniu fundamentów trzeba było zamontować okna. Miało być w przybliżeniu 40 okien. Tym samym wypatrywałam solidnej firmy, jaka realizuje niemałe zamówienia. Znajoma zaproponowała mojej osobie https://www.oknaoptimus.eu/. Pogadałam z właścicielem przedsiębiorstwa a następnie wynegocjowaliśmy szczegóły. Po pewnym czasie dotransportowano okna i zaraz potem zainstalowano je w budynku. Udałam się do marketu meblowego i zakupiłam wyposażenie jak i również niezbędne urządzenia. W urządzaniu hotelu pomagała mi grupa bliskich. Po długim czasie byliśmy w stanie zaprosić wczasowiczów do naszego pensjonatu.
businessmen

Wypoczynek w sąsiedztwie parku

Ośrodek umiejscowiony jest niedaleko parku krajobrazowego. Dookoła okazuje się być sielankowo a dzięki temu, iż jezdnie przechodzą w odległym miejscu, nie doświadczymy chaosu. Wizytujący mogliby radować się z wdzięków przyrody. Milusińscy kapitalnie wypoczywają, mogą przebywać ogrodzie a rodzice nie potrzebują się niepokoić o swe pociechy. Niedługo przewidujemy wybudowanie spa jak i również aranżowanie kolonii dla dzieciaków. Zysk z obecnego pomysłu okazał się znaczący wobec tego mamy możliwość zainwestować pieniądze w poszerzenie naszego ośrodka.