Otrzymaliśmy wymarzony kredyt

Wspólnie z mym partnerem żyliśmy przez 2 lata u moje mamy. Mimo że pokoi okazało się być dużo to chcieliśmy własnego mieszkania. Jednak nie posiadaliśmy tyle środków ażeby ubiegać się o zobowiązanie. Stąd razem odnaleźliśmy intratne stanowiska. Współmałżonek dostał robotę w instytucji składającej sprzęty medyczne a ja dostałam stanowisko w gabinecie spa.

dom w Wenecji
Przez 3 lata zbieraliśmy środki. Czasem okazało się być nadzwyczaj przytłaczająco, albowiem nie mieliśmy możliwości wyjeżdżać na wakacje czy też prezentować sobie kosztownych przedmiotów. Dostaliśmy ratunek od rodziców jednak wiedzieliśmy, iż przez następne lata może być niekomfortowo, gdy urodzę dziecko. Po dłuższym okresie gromadzenia kapitału udało się nagromadzić należytą kwotę. Od razu udaliśmy się aby obejrzeć apartamenty. Chcieliśmy zakupić nieduże lokum w sąsiedztwie parku Gliwic. Stwierdziliśmy, iż parę apartamentów mogłoby być właściwym rozstrzygnięciem.
czerwony pokój

Wytypowaliśmy mieszkanie i poszliśmy do placówki banku

Gdy wyłoniliśmy odpowiadające nam lokum, wypadało wybrać się do instytucji bankowej. Aplikowaliśmy o kredyt hipoteczny w Getin Banku, albowiem propozycje wydawały się bardzo opłacalne. Wyczekiwaliśmy na akceptację miesiąc. Później odezwał się konsultant i poinformował, iż dostaliśmy pożyczkę. Byliśmy ogromnie radzi. Gdy przelano nam środki trzeba było zrealizować małą renowację nowego mieszkania. Należało zamontować nowe okna, tym samym znalazłam w sieci firmę, która sprzedaje solidne okna. Wyłoniliśmy oknaoptimus.eu okna aluminiowe, a po 4 tyg. przyjechała załoga i zamontowała nowe okna. Potem zakupiliśmy wyposażenie jak i również wstawiliśmy podłogi. Minął miesiąc i nowe mieszkanie demonstrowało się idealnie. Byliśmy w stanie nareszcie wyjechać od rodziców.
okno na basen

Okazało się to bajeczne gniazdko dla nas dwojga

Nasze gniazdko wydaje się naprawdę śliczne. Kredyt hipoteczny przyzwolił zrealizować plany. Razem z współmałżonkiem często przesiadujemy w wyremontowanym domu. Mogliśmy poznać także wiele ludzi. Zdaje sobie sprawę, iż podpisanie kredytu stało się właściwym wyborem. Chociaż dzisiaj musimy aby spłacać co miesiąc stawkę, to posiadamy swoje osobiste 3. Za rok potrzebujemy odremontować naszą sypialnię i zamówić sprzęty do jadalni. Jeśli nasze oszczędności na to pozwolą to także wstawimy kominek. Myślę, iż w końcu stanie się pięknie.